OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » testování

testování

Na Vánoce objektivy Tamron levněji

Pokud si zakoupíte od 23. listopadu 2015 do 31. prosince 2015 vybraný objektiv Tamron u autorizovaných prodejců, můžete po zaregistrování získat zpátky až 2000 Kč. Připojuji i ceny v Německu bez akce "Cash back".

24. 11. 2015 | Rubrika: testování

Jak zobrazit pohyb na fotografii

U fotografie se dá zdůraznit pohyb pouze implicitně, na rozdíl od videa, kde je jasně viditelný. Jak to tedy udělat, aby byl pohyb na fotografii zřejmý? Máte na to některé výrazové prostředky. Které to jsou?

22. 11. 2016 | Rubrika: testování

Budiž světlo III

Je s podivem, jak se fotografové hodně věnují množství světla, které dopadá na snímač a jak málo na kvalitu světla. Přitom to první světlo je v podstatě řemeslná činnost a to druhé je fotografická dovednost.

28. 8. 2015 | Rubrika: testování

Korekce expozice u zrcadlovek Canon je už uspokojivá

Canon 5D Mark III IV.jpgManuální expoziční režim s automatickým ISO. Pokud si ho osvojíte nejprve nanečisto a potom i ve vypjatých situacích, zautomatizujete si postup tak, že už na něj nebudete muset myslet. Už vám bude jenom dobře sloužit. Bohužel nejde to nastavit u všech fotoaparátů.   

25. 9. 2020 | Rubrika: testování

Oblíbené odkazy